info@vidnazhitelstvo.com Пн-Пт с 09:00 до 19:00

Запрошення громадян Росії в Україну

1 балл2 балл3 балл4 балл5 балл (нет рейтинга)
Загрузка...

Запрошення громадян Російської Федерації в Україну – це нотаріально підтверджений і завірений документ, який є підставою для в’їзду іноземцю на територію держави та підтверджує мету візиту, термін перебування в Україні та наявність необхідного фінансового забезпечення. Процедура отримання запрошень затверджена указом Міністерства внутрішніх справ України.

Цим документом може виступати, наприклад, путівка до санаторію. Окремо слід зазначити, що запрошення може являти собою й заяву від громадянина України, в якій зазначається, що росіянин їде до родичів, друзів, знайомих. Особи, які виступають приймаючою стороною, у свою чергу, беруть на себе відповідальність за сплату всіх витрат громадянина Російської Федерації, пов’язаних із його перебуванням на території України, а також і поверненням на Батьківщину.

Таким чином, окрім матеріального забезпечення, у запрошенні вказується й надання приймаючою стороною місця проживання для громадянина Російської Федерації, а також відповідальність за своєчасний виїзд із України. Іноді можуть запитати підтвердження повернення з України, тобто наявність зворотних квитків.

Запрошення для в’їзду в Україну для росіян

Запрошення для в’їзду на територію України може бути оформлене не лише родичами, які є резидентами України. Це може зробити і будь-який інший громадянин держави.

Окремо необхідно підкреслити, що громадяни Російської Федерації, які отримали посвідку на тимчасове проживання або постійне проживання в Україні, не повинні оформлювати запрошення до країни. Посвідка на постійне проживання є документом, який дозволяє іноземцю вільно перетинати кордон.

Ми допоможемо оформити запрошення на територію України для громадянина Російської Федерації за прийнятною ціною та в найкоротші терміни!

Наши специалисты всегда готовы проконсультировать Вас и ответить на все вопросы.

Мы поможем Вам оформить временный вид на жительство в Украине по доступной цене и в кратчайшие сроки!

Остались вопросы?
Звоните прямо сейчас
Или оставьте свой номер - перезвоним в течении 2-x минут