info@vidnazhitelstvo.com Пн-Пт с 09:00 до 19:00

Відновлення громадянства РФ

1 балл2 балл3 балл4 балл5 балл (нет рейтинга)
Загрузка...

Однією з підстав придбання російського громадянства, поряд, наприклад, з прийомом в нього, відновлення в громадянство Російської Федерації.
Відновлення громадянства РФ
Розглянемо, хто саме має право на відновлення громадянства РФ, порядок відновлення громадянства РФ, особливості цієї процедури, існуючі вимоги до заявника, встановлені терміни його відновлення та інші актуальні питання даного способу придбання російського громадянства.
Хотілося б відзначити, що дуже часто, люди, які іноземними громадянами або особами без громадянства, які не мають, насправді, права на відновлення російського громадянства, помиляються, вважаючи, що таке право у них Саме в цьому полягає особливість розглянутого в даній статті нашого сайту питання.
Найдивовижніше при цьому полягає в тому, що ми розглядаємо, порядок набуття громадянства Росії іноді навіть складнішим, ніж порядок прийому в нього.
Отже, розглянемо це питання більш детально. Хто має право на відновлення громадянства РФ
Перш за все, давайте розберемося, які саме категорії іноземних громадян і осіб без громадянства мають право на відновлення громадянства Росії?
Потенційний заявник повинен відповідати трьом вимогам: Мати в минулому російське громадянство. Хотілося б підкреслити, що заявник повинен був раніше мати саме громадянство Росії, при цьому наявності у нього в минулому громадянства СРСР для відновлення російського громадянства недостатньо. На практиці досить поширена помилка, відповідно до якого люди, які були раніше громадянами СРСР, мають право на придбання російського громадянства в розглянутому порядку. Але насправді це не так з тієї простої причини, що, з юридичної точки зору, поняття «Російська Федерація» абсолютно не рівнозначно поняттю «Союз Радянських Соціалістичних Республік». Іншим не менш поширеним на практиці помилкою думка, що відновити громадянство Росії мають право особи, що народилися на території Росії (РФ або РРФСР). Сам по собі такий факт народження зовсім не свідчить про те, що у людини раніше було російське громадянство. Оформити раніше вихід з російського громадянства в установленому законодавством порядку. Зверніть увагу, що якщо людина раніше оформляв вихід з громадянства СРСР, то у нього відсутнє право на відновлення громадянства РФ. Цей випадок дуже схожий з отриманням дозволу на імміграцію в Укрїіні. Можливий також наступний варіант людина раніше звертався з заявою про вихід з громадянства РФ, але з якоїсь причини позитивного рішення по ньому прийнято не було або було прийнято негативне рішення. У цьому випадку людина продовжує залишатися громадянином Росії, незважаючи на наявність у нього іноземного громадянства або статусу особи без громадянства. Для отримання документа, що підтверджує наявність у нього російського громадянства людині необхідно лише звернутися із заявою про визначення його наявності відповідно до п. П. 51, 52 Положення про порядок розгляду питань громадянства Російської Федерації. Після проведення відповідної перевірки та винесення офіційного висновку за вказаною заявою, заявник зможе в установленому порядку отримати паспорт громадянина РФ (внутрішній або закордонний в залежності від обставин). Читайте також: Підтвердження громадянства РФ Крім осіб, які оформили раніше вихід з громадянства РФ, правом на відновлення російського громадянства мають також особи, які зверталися із заявою про небажання належати до громадянство РФ протягом одного року з дати вступу в силу Закону РФ від 28 листопада 1991 р N1948-I Про громадянство Російської Федерації »(вступив в чинності 6 лютого 1992 року). Дана категорія іноземних громадян і осіб без громадянства в даний час мізерно малою в кількісному відношенні, тому в рамках даної статті сайту ми не будемо розглядати порядок набуття ними російського громадянства. З’являтися повнолітнім і дієздатним. Відповідно до російського законодавства, повнолітнім особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку. Порядок відновлення громадянства РФ
Російське законодавство передбачає можливість відновлення громадянства Росії в спрощеному і в загальному порядку.
Для подачі заяви про його відновлення в спрощеному порядку у заявника повинно бути якесь підставу, закріплене статтею 14 Федерального закону «Про громадянство РФ» N 62-ФЗ від 31 травня 2002 року (надалі за текстом Закон).
Зазначені підстави, а також умови, які заявник повинен виконати до звернення з відповідною заявою, детально розглянуті нами в статті нашого сайту:
Громадянство РФ у спрощеному порядку
Якщо у людини немає підстав для поновлення у громадянстві РФ у спрощеному порядку, то він має можливість зробити це в загальному порядку.

Наши специалисты всегда готовы проконсультировать Вас и ответить на все вопросы.

Мы поможем Вам оформить временный вид на жительство в Украине по доступной цене и в кратчайшие сроки!

Остались вопросы?
Звоните прямо сейчас
Или оставьте свой номер - перезвоним в течении 2-x минут