info@vidnazhitelstvo.com Пн-Пт с 09:00 до 19:00

Вид на проживання в Словаччині

1 балл2 балл3 балл4 балл5 балл (нет рейтинга)
Загрузка...

Посвідка на проживання в Словаччині

У більшості випадків люди оформляють ВНЖ в Словаччині, щоб убезпечити себе і бізнес. Це виправдане очікування, оскільки Словацька Республіка (СР) — розвинена держава зі стабільною економікою. Тут вже точно не виникне труднощів з проживанням і веденням бізнесу.
Зараз уряд Словаччини відкрив кордони і дало можливість громадянам інших країн отримати посвідку на проживання (а згодом постійне місце проживання і громадянство Євросоюзу).
Але ніхто не знає, як довго влада буде настільки лояльні, враховуючи, що останнім часом різко зросла кількість громадян України і Росії, які бажають отримати цей документ. Не кажучи вже про хвилю біженців, які тисячами заселяють Європу.
На цьому сайті ви можете зробити перший крок. Вже через 3-4 місяці у вас буде ВНЖ в Словацькій Республіці. Погодьтеся, це відмінна можливість забезпечити собі і своїй родині гідне, безпечне майбутнє.

Чому саме Словаччина?

Отримати дозвіл на проживання в цій країні набагато простіше і дешевше, ніж в інших країнах Євросоюзу.
Ось вам кілька прикладів.
Польща — при реєстрації компанії видається тільки національна віза «D» (Вид на проживання не видається). Необхідно створити робочі місця мінімум для 2 громадян Польщі. В процесі роботи компанії протягом року і при досягненні певних фінансових результатів можна претендувати на отримання ВНЖ.
Словенія — потрібно інвестувати € 22 500. А можливість отримати ВНЖ для членів сім’ї з’являється тільки через 1 рік після володіння їм основним заявником.
У Чехії на підставі підприємництва отримати ВНЖ практично нереально.
У Словаччині все набагато простіше.
Робочі місця створювати не потрібно.
Члени сім’ї подають документи разом з основним заявником.
Першу картку можна отримати на 2 роки (а продовжити — на 3 роки).

7 ОСНОВНИХ ПЕРЕВАГ ОТРИМАННЯ ВНЖ У СЛОВАЧЧИНИ

З кожним роком все більше громадян СНД прагнуть отримати цей статус в Словацькій Республіці. Чому саме цю країну вважають найпривабливішою для отримання тимчасового дозволу на проживання (а в подальшому ПМЖ і громадянства Євросоюзу)?
Статус ВНЖ дозволяє вам проживати в країні постійно.
Посвідка на проживання дає можливість переїхати в будь-який момент, але не зобов’язує до цього (тобто ви можете спокійно залишитися жити в рідній країні).
Для вас відкриваються кордони Європи (26 країн). Віза більше не буде потрібно.
Ви можете вільно вести бізнес на ринку Євросоюзу.
Ваша сім’я буде відчувати себе в безпеці.
Для ваших дітей відкриваються перспективи в освіті і вибір місця проживання (і середнє, і вищу освіту в Словаччині безкоштовне).
Ви можете отримати іпотечний кредит під 2-3% річних.
А ВНЖ в Словаччині для українців може стати запасним аеродромом в разі погіршення військової ситуації в країні.

ВИГОДИ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

СР і Європа в цілому — чудовий майданчик для ведення та розвитку бізнесу. Уряд прекрасно розуміє, що підприємцям потрібно допомагати, оскільки за рахунок цього зростає економіка країни.
Ось які переваги отримують підприємці, які ведуть бізнес в Словаччині.
Низькі ставки податку на прибуток: 22% для ТОВ і 19% для приватних підприємців
Низькі вимоги по прибутку для продовження статусу
Відсутність корупції в державних органах
Лояльна податкова служба
Необхідно зробити декларацію по прибутку всього 1 раз в рік
Можливість працювати з усіма країнами ЄС
Податок на прибуток сплачується 1 раз в рік
Крім цього, в СР зарплати нижче, ніж у багатьох інших країнах Європи — при зростанні бізнесу і наймання співробітників ви будете економити бюджет.

ОТРИМАННЯ ПМЖ І ГРОМАДЯНСТВА

Через 5 років після отримання ВНЖ і безперервного проживання (відвідування країни мінімум один раз за 180 днів) в Словаччині ви можете отримати постійний вид на проживання.
Для цього достатньо підтвердити джерело постійного доходу і факт того, що ви забезпечені житлом. При цьому не обов’язково купувати нерухомість — ви можете орендувати квартиру або будинок.
Через 5 років володіння ПМЖ ви можете претендувати на отримання громадянства Словаччини.

ПРОСТИЙ СПОСІБ ОДЕРЖАННЯ ВНЖ У СЛОВАЧЧИНИ

Бізнес-імміграція — найпростіший і надійний спосіб отримання ВНЖ на сьогоднішній день. Більш того, це найдешевший спосіб. Він ідеально підходить підприємцям, віддаленим співробітникам і фрілансерам (програмістам, дизайнерам, бізнес-консультантам, перекладачам і т.д.).
Є всього 3 умови для отримання ВНЖ в Словаччині:
Орендувати (або купити) нерухомість
Зареєструвати ПП або ТОВ
Показати наявність грошей на особистому і підприємницькому рахунках.
Погодьтеся, більш простого способу для отримання ВНЖ в Європі не існує.

ЧОМУ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВНЖ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО НАС?

Ви можете бути впевнені в результаті
Ми знаходимося в Словаччині, тому володіємо не тільки актуальною інформацією про зміни і коректування в законодавстві країни, а й реальною практикою на місцях. Працюємо безпосередньо з поліцією і контролюємо процес оформлення на кожному етапі.
Ви отримуєте послугу «ПІД КЛЮЧ»
Ми буквально беремо вас за руку і проводимо по всіх інстанціях до отримання остаточного результату. Вам не потрібно знати словацьку мову і губитися на вулицях незнайомого міста. Також ми покажемо вам квартири, які можна орендувати для житла, допоможемо провести переговори і підписати договір оренди.
Ми підтримуємо вас на кожному етапі
Ми консультуємо вас на кожному етапі в процесі оформлення документів, допомагаємо і відповідаємо на питання. Ніяких секретів, таємниць і зірвати операцій. Ми хочемо, щоб ви залишилися задоволені і в майбутньому порекомендували нас своїм знайомим.
Ви тільки приймаєте рішення, а всю рутинну роботу ми беремо на себе. Ви не допустите помилок, оскільки вся процедура оформлення документів і отримання ВНЖ супроводжується словацьким адвокатом. При цьому не потрібно постійно перебувати в Словаччині, достатньо приїхати всього два-три рази (для подачі документів та отримання ID-карти).
… і все через 3-4 місяці ви отримуєте ВНЖ на підприємницьких засадах.
Вам видається ID-карта (картка ВНЖ)
Ви отримуєте пакет документів на ТОВ або ПП
Фірма або підприємець реєструється в підприємницькому і торговому реєстрі і в податковому управлінні
Ви, як підприємець Словаччини, стаєте на облік в медичну страхову компанію.
Все відбувається швидко і зручно. Далі тільки світле майбутнє для вас і вашої родини. Ну і, звичайно, успішний бізнес в Європі.

Наши специалисты всегда готовы проконсультировать Вас и ответить на все вопросы.

Мы поможем Вам оформить временный вид на жительство в Украине по доступной цене и в кратчайшие сроки!

Остались вопросы?
Звоните прямо сейчас
Или оставьте свой номер - перезвоним в течении 2-x минут