info@vidnazhitelstvo.com Пн-Пт с 09:00 до 19:00

Вид на проживання в Австрії

1 балл2 балл3 балл4 балл5 балл (нет рейтинга)
Загрузка...

Посвідка на проживання в Австрії

Для заможних іноземців, а також для тих, хто може задовольнити критерії категорії «Key Manager» (Ключовий керуючий або головний менеджер), Австрія дає можливість з мінімальними бюрократичними процедурами стати резидентом країни, яка входить в шенгенську зону. Дозвіл на проживання в Австрії (вид на проживання в Австрії) дає Вам право відвідувати всі країни Шенгену без необхідності відкривати візу. Вид на проживання в Австрії видається спочатку на один рік, а потім продовжується ще на рік. Після закінчення 2 років можна отримати ВНЖ на три роки, через п’ять років ПМЖ. Постійний статус має вигляд п’ятирічної карти довгострокового резидента. П’ятирічна карта продовжується автоматично. Після десяти років в статусі посвідки на проживання і ПМЖ можна звертатися за громадянством Австрії. При отриманні австрійськогогромадянства потрібно буде відмовитися від усіх попередніх громадянств і паспортів (Австрія не визнає подвійного громадянства за винятком випадків отримання громадянства в особливому порядку).

ВНЖ в Австрії для забезпечених іноземців За категорією фінансово незалежних осіб ключовими критеріями відбору наступні:

  • Місячний дохід сім’ї без дітей повинен бути не нижче EUR 2,512 в місяць. На кожну дитину потрібно додатково показати EUR 259 в місяць. Дохід може бути представлений національними або міжнародними пенсіями, дивідендами або відсотками від банківського капіталу. Підійде будь-який пасивний дохід. Альтернативою доходу можуть бути гроші на особистому рахунку заявника в розмірі EUR 85,000 на кожного дорослого і 45,000 EUR на кожну дитину. Гроші можна показати випискою з банківського рахунку в Австрії або в Росії (в останньому випадку рекомендується банк Райффайзен).
  • У Вас повинна бути нерухомість в Австрії.
  • Страховий поліс, що забезпечує повне покриття.
  • У заяву на ВНЖ в Австрії можна включити дружину і дітей до 18 років. Діти старше 18 років вважаються окремими сімейними одиницями, і повинні подавати окрему прохання про візу.

Час розгляду заяв по категорії фінансово незалежних осіб становить приблизно шість місяців. Вартість програми уточнюйте додатково у наших консультантів.

Слід знати, що вид на проживання для забезпечених іноземців квотується. Квоти звичайно даються на початку року і в перші три-чотири місяці розбираються. Для прикладу: у 2010 році у Відні було виділено на цю категорію 30 або 35 місць. У деяких інших землях більше. Тому якщо Ви хочете отримати ВНЖ в Австрії за цим пунктом, то контракт з нами потрібно укладати в вересні-листопаді. Інакше буде пізно, тобто захід доведеться переносити на наступний рік.

ВНЖ в Австрії і дозвіл на роботу (Work Permit) для ключових управлінців
За категорією «Key Manager» основними критеріями відбору призначення на посаду керуючого в компанію, засновану в Австрії (ця компанія може в принципі належати і самому заявникові, але володіння не повинно здійснюватися безпосередньо). Мінімальна платню має бути позначено 2,500 EUR на місяць. Така зарплата веде до щомісячних виплат податків і виплат по соціальному страхуванню на суму приблизно 1200 EUR на місяць.

У заяву на ВНЖ в Австрії можна включити дружину і дітей до 18 років. Діти старше 18 років вважаються окремими сімейними одиницями, і повинні подавати окрему прохання про візу. Час розгляду заяв по даній категорії ВНЖ в Австрії становить приблизно три місяці. Вартість програми зазапитом.

Для обох категорій дозволу на проживання необхідно щорічне продовження ВНЖ в Австрії. Залежно від ситуації заявника ВНЖ продовжується щорічно протягом 5 або 10 років.

Якщо ж перед Вами не варто цілей знаходження в ЄС більше 90 днів з правом бізнесу і роботи, а потрібно друге громадянство і другий паспорт, що дають право відвідувати Шенген в безвізовому режимі, то ідеальним варіантом буде оформлення громадянства Сент-Кітс і Невіс. Для цілейоформлення громадянства Сент-Кітс і Невіс потрібна інвестиція 300,000 USD, яка покриває сім’ю з 4 чоловік, про що можна прочитати у відповідному розділі даного сайту.

Наши специалисты всегда готовы проконсультировать Вас и ответить на все вопросы.

Мы поможем Вам оформить временный вид на жительство в Украине по доступной цене и в кратчайшие сроки!

Остались вопросы?
Звоните прямо сейчас
Или оставьте свой номер - перезвоним в течении 2-x минут