info@vidnazhitelstvo.com Пн-Пт с 09:00 до 19:00

Шлюб за добу у Києві та Львові. Реєстрація шлюбу з іноземцем за один день

1 балл2 балл3 балл4 балл5 балл (нет рейтинга)
Загрузка...

В наш час, шлюб між людьми різних громадянств не рідкість. Причин для цього достатньо. У когось любов з першого погляду, а  хтось має на меті, таким чином переїхати в іншу країну. Нещодавно в Україні з’явилась нова послуга «шлюб за добу», яка функціонує у декількох містах: Львів, Київ, Маріуполь, Херсон, Одеса, Сєвєродонецьк . Ціна  оформлення шлюбу за добу починається від 150 грн, для тих міст, що знаходяться поблизу АТО, та досягає 5000 грн в містах де така послуга вважається туристичною або просто для тих, хто прагне скоріше зареєструвати шлюб. Укладання шлюбного документа  з іноземцем вимагає певної підготовки: він має  легально знаходитися на території  України, усі необхідні документи для реєстрації мають бути складені  державною мовою та обов’язкова наявність довідки про відсутність іншого шлюбу.

Особливості реєстрації шлюбу за добу у Львові

Львів – чарівне місто з особливою історією та атмосферою, де також існує процедура «шлюбу  за добу». У закоханих є можливість провести церемонію у Музеї народної архітектури і побуту «Шевченківський гай», Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького і на стадіоні «Арена Львів».  Саме у Львові таке задоволення коштуватиме від 2000 – 2500 грн. Вартість залежить від побажань молодих та умов, за яких буде відбуватися одруження. Не потрібно забувати, що Львів це туристичне місто, що також вагомо впливає на розмір ціни послуги шлюб за добу.

Отримання посвідки або громадянства через шлюб за один день

Слідуючи Закону України, іноземець (жінка/чоловік) завдяки шлюбу може отримати посвідку на тимчасове проживання. А через два роки з’являється можливість подати заяву на оформлення посвідки на постійне проживання чи взагалі громадянства, перед  тим  отримавши дозвіл на імміграцію. Укладання шлюбу – це простий спосіб отримати документ для проживання у країні, адже за короткий термін,  іноземець стає повноправним жителем держави, який легально перебуває на території  та користується усіма правами законного громадянина.

Юридична фірма iMigration допоможе вам зы швидким отриманням шлюбу за добу!

Наши специалисты всегда готовы проконсультировать Вас и ответить на все вопросы.

Мы поможем Вам оформить временный вид на жительство в Украине по доступной цене и в кратчайшие сроки!

Остались вопросы?
Звоните прямо сейчас
Или оставьте свой номер - перезвоним в течении 2-x минут