info@vidnazhitelstvo.com Пн-Пт с 09:00 до 19:00

Prawo jazdy
we Lwowie
kontakt, cena

1 балл2 балл3 балл4 балл5 балл (1 голосов, рейтинг: 5.00 из 5)
Loading...

* Twoje dane nigdy
nie zostaną przekazane 3 osobom

Pierwsze prawo jazdy na Ukrainie dla Polaka jest w 3 etapy:

Wyrobić karte pobyty ukraińskiego z meldunkiem i NIP. Ukończyć kurs prawa jazdy na Ukrainie.Zdać urzędowy egzamin ta dostać prawo jazdy.

Pierwszy etap można nazwać najważniejszym, ponieważ  zęby polak mógł być zapisanym do szkole nauki jazdy w Ukrainie i późnej zdawać egzamin – dla tego trzeba być zameldowanym w Ukrainie! Sama procedura zameldowania polaka w Ukrainie wygląda tak, ze najpierw trzeba wyrobić wizę “D” (długoostrogowa) w Ukraińskiej ambasadzie w Polsce lub innym kraje (Niemcy, Niderlandy,  Austria ta inne), bo tylko tak przyjazd do Ukrainy będę w celu “D” (długoostrogowym), a nie turystycznym (jeśli państwo jadę do Ukrainy za polskim paszportem (bez wizy) – to cel przyjazdy automatyczne jest turystycznym. A cudzoziemiec jakiej przebywa na Ukrainie w celu turystycznym niema prawa ani robić meldunek, ani podawać dokumenty na kartę pobyty ukraińskiego.

Po wyrobieniu wizę typy “D” w ukraińskiej ambasadzie, można przyjechać do Ukrainy i złożyć wniosek na kartę pobyty czaszowego  w Ukrainie. Karta pobyty wygląda jak dowód osobistej w Polsce i mogę być wydana od 6 miesiąca do 3 lata, to zaleśże od umów wniosku na pobyt. Od 2018 roku karta pobyty w Ukrainie jest biometryczna, przy złożeniu wioska na kartę pobyty, państwo musie podać swoje odciski palców, zdjęcia na dokument będę zrobione w urządy służby migracje również. To znaczę ze przyjazd państwa do Ukrainy na rejestracje jest koniecznej, ponieważ ani upoważnienia notarialnie, ani jakieś inne zaświadczenia nie przejdę w takim wypadku – tylko osobista obecność państwa w urządy migracje ukraińskiej.

Następnym krokiem będę zameldowania na Ukrainę, zadanie adresy rejestracyjnego. Na to w państwa będę 30 dni z momenty wydania kartę pobyty w służbę migracje. Dla zameldowania trzeba złożyć wniosek do urzędu miasta, w jakim jest będę państwo posiadacz adres rejestracyjny.  Także potrzebne będę zgłosić się o wyrobieniu dla państwa numera identyfikacje podatkowej w służbę DFS Ukrainy.

Tylko kiedy państwo otrzyma status w Ukrainie, wtedy moszna będę zapisać się do szkole nauki jazdy w Ukrainie. Dla pociotku misze być zrobionej kurs teoretycznej ta praktycznej odnośnie kategorii samochodów. Na przykład takiej kurs dla kategorii A (motor), lub B (osobowe)  będę odbywać się 2 miesiąca, a jeśli na kategoria C (ciężarowe) to kurs od 3 miesiąca. Płatność za takie kurs zaleśże od auto szkole  ta kategorii, jaka będę realizowana.

Po ukończeniu kursu należy zdać egzamin w centrum policji ukraińskiej (MWS). Szkoła jazdy mogę sama wybrać miejsce egzaminu. Studenci złajom egzaminy w grupach. Jeśli wybrany miasto nie jest odpowiedni dla nich, można wybrać inne. Do terytorialnego centru MWS  musi państwo  przedstawić świadectwo ukończenia szkole nauki jazdy, potwierdzenia płatności usług administracyjnych po numeru identyfikacje podatkowym, a następnie podpisać kartę egzaminacyjne. Dzisiaj zdjęcia na dokument będę zrobione bezpośrednie w klasie egzaminacyjnym. Egzamin w centrum policje MWS składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

Pierwszym krokiem jest, aby przejść przez on-line testów komputerowych znajomości przepisów ruchu drogowego. Zawiera on 20 pytań należy odpowiedzieć w ciągu 20 minut, z nie więcej niż dwa błędy. Jeśli pomyślnie zdać egzamin teoretyczny, a następnie przystąpić do części praktycznej, konieczne jest, że można zrobić z trzech prób. Statystyki pokazują, że większość państwowych studenci używają tych sterowników trzy próby. Jeśli nie możesz złożyć egzamin praktyczny na 3 dzień, trzeba ponownie rozpocząć trening. Ale wielu nie wie, że w przypadku awarii, można odzyskać Kurs teoretyczny wielokrotnie.

Jeśli zdali egzaminy teoretyczne i praktyczne oraz płatne usługi do wykonywania prawa jazdy, a następnie po 5-7 dni uzyskać prawo jazdy

Trend pokazuje, że każdego roku 2016, 2017, 2018, 2019 liczba zainteresowanych klientów rośnie.

Pomagamy Polakom uzyskać prawo jazdy na Ukrainie w legalniej procedure w najkrótsze możliwe terminu, tak zęby klient był zadowolonym!

Наши специалисты всегда готовы проконсультировать Вас и ответить на все вопросы.

Мы поможем Вам оформить временный вид на жительство в Украине по доступной цене и в кратчайшие сроки!

Остались вопросы?
Звоните прямо сейчас
Или оставьте свой номер - перезвоним в течении 2-x минут