info@vidnazhitelstvo.com Пн-Пт с 09:00 до 19:00

Prawo jazdy
we Lwowie
kontakt, cena

1 балл2 балл3 балл4 балл5 балл (нет рейтинга)
Loading...

* Twoje dane nigdy
nie zostaną przekazane 3 osobom

Pierwsze prawo jazdy na Ukrainie dzieli się na 3 etapy:

Szkolenie w szkole nauki jazdy. Wytwarzanie egzaminów NOK. Uzyskanie prawa jazdy we Lwowie.Uzyskanie prawa jazdy we Lwowie.

Pierwszy etap można nazwać najważniejszym, ponieważ decyduje o sukcesie tych. Przy wyborze szkoły jazdy należy zwrócić uwagę na cenę szkolenia i statusu edukacyjnego pojazdów. Mamy wytropił niektóre z Lwow szkół jazdy, aby dowiedzieć się o możliwościach, jakie oferują. Lwów może przejść szkolenie dla kategorii „A”, „B”, „C”. Lwow cena jest o wiele bardziej przyjemne, ta sama usługa jest warta.

Nie otrzymaliśmy szczegółowe informacje na temat stanu maszyn treningowych, ale można ustawić: szkoła bardziej popularne, zwłaszcza w najlepszym stanie swojego samochodu. W dużych miastach, istnieje konkurencja między szkołami nauki jazdy, więc jeśli to możliwe, pomieszczenia tam. Kurs trwa 3 miesiące. 2-3 razy w tygodniu odbywają się zajęcia teoretyczne i początku drugiego miesiąca warsztatów, które określa czas samego studenta.

Koszt to tylko początek: kurs przygotowawczy kategoria „B” powinny być zobowiązane do przekazywania co najmniej 20 godzin praktycznej jazdy kosztów paliwa, które płaci za studenta.Pomagamy uzyskać prawo jazdy we Lwowie w 2016 roku. W 2017 roku udało nam się kontynuować nasze praktyki i dostarczyć wszystkich niezbędnych informacji.

Po wyborze szkoły jazdy muszą przejść 4 zdjęcia rozmiar 3,5 x 4,5 cm modele odpowiednie zaświadczenie lekarskie, kopię paszportu i otrzymania czesnego (niektóre szkoły są w stanie płacić rat).

Po ukończeniu kursu należy zdać egzamin w organach policji drogowej (GAI). Nauka jazdy sami wybrać miejsce egzaminu. Studenci egzaminów w grupach. Jeśli wybrany miasto nie jest odpowiedni dla nich, można wybrać inną. Dział GAI wybraliśmy miasto musi przedstawić świadectwo ukończenia jazdy, dwie fotografie i listy kosztów administracyjnych dla właściwego konta, a następnie napisać oświadczenie. Kilka dni może zdać egzamin. Egzamin policja drogowa składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

Pierwszym krokiem jest, aby przejść przez on-line testów komputerowych znajomości przepisów ruchu drogowego. Zawiera on 20 pytań należy odpowiedzieć w ciągu 20 minut, z nie więcej niż dwa błędy. Jeśli pomyślnie zdać egzamin teoretyczny, a następnie przystąpić do części praktycznej, konieczne jest, że można zrobić z trzech prób. Statystyki pokazują, że większość państwowych studenci używają tych sterowników trzy próby. Jeśli nie możesz złożyć egzamin praktyczny na 3 dzień, trzeba ponownie rozpocząć trening. Ale wielu nie wie, że w przypadku awarii, można odzyskać Kurs teoretyczny wielokrotnie.

Jeśli zdali egzaminy teoretyczne i praktyczne oraz płatne usługi do wykonywania prawa jazdy, a następnie po 5-7 dni uzyskać prawo jazdy we Lwowie.

Trend pokazuje, że każdego roku 2016, 2017, 2018 liczba zainteresowanych klientów rośnie.

Pomagamy Polakom uzyskać licencję kierowcy expresowo, jak nie będzie trzeba czekać miesiącami.

Наши специалисты всегда готовы проконсультировать Вас и ответить на все вопросы.

Мы поможем Вам оформить временный вид на жительство в Украине по доступной цене и в кратчайшие сроки!

Остались вопросы?
Звоните прямо сейчас
Или оставьте свой номер - перезвоним в течении 2-x минут