1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (19 оценок, среднее: 4,47 из 5)
Загрузка...

Prawo jazdy we Lwowie kontakt, cena

W dzisiejszych czasach coraz licencyjnego wystawić kierowcy jest nie tylko konieczne, ale także prestiż i moda. Naszym głównym kontakt jest nasze numery telefonów lub adresów wysyłkowych. Dajemy 100% gwarancji (ważnej licencji wynosi 30 lat).

Pierwsze prawo jazdy na Ukrainie dzieli się na 3 etapy:

1. Szkolenie w szkole nauki jazdy.
2. Wytwarzanie egzaminów NOK.
3. Uzyskanie prawa jazdy we Lwowie.

Pierwszy etap można nazwać najważniejszym, ponieważ decyduje o sukcesie tych.
Przy wyborze szkoły jazdy należy zwrócić uwagę na cenę szkolenia i statusu edukacyjnego pojazdów. Mamy wytropił niektóre z Lwow szkół jazdy, aby dowiedzieć się o możliwościach, jakie oferują.
Lwów może przejść szkolenie dla kategorii „A”, „B”, „C”. Lwow cena jest o wiele bardziej przyjemne, ta sama usługa jest warta.
Nie otrzymaliśmy szczegółowe informacje na temat stanu maszyn treningowych, ale można ustawić: szkoła bardziej popularne, zwłaszcza w najlepszym stanie swojego samochodu. W dużych miastach, istnieje konkurencja między szkołami nauki jazdy, więc jeśli to możliwe, pomieszczenia tam.
Kurs trwa 3 miesiące. 2-3 razy w tygodniu odbywają się zajęcia teoretyczne i początku drugiego miesiąca warsztatów, które określa czas samego studenta.
Koszt to tylko początek: kurs przygotowawczy kategoria „B” powinny być zobowiązane do przekazywania co najmniej 20 godzin praktycznej jazdy kosztów paliwa, które płaci za studenta.
Pomagamy uzyskać prawo jazdy we Lwowie w 2016 roku. W 2017 roku udało nam się kontynuować nasze praktyki i dostarczyć wszystkich niezbędnych informacji.
Po wyborze szkoły jazdy muszą przejść 4 zdjęcia rozmiar 3,5 x 4,5 cm modele odpowiednie zaświadczenie lekarskie, kopię paszportu i otrzymania czesnego (niektóre szkoły są w stanie płacić rat).
Po ukończeniu kursu należy zdać egzamin w organach policji drogowej (GAI). Nauka jazdy sami wybrać miejsce egzaminu. Studenci egzaminów w grupach. Jeśli wybrany miasto nie jest odpowiedni dla nich, można wybrać inną.
Dział GAI wybraliśmy miasto musi przedstawić świadectwo ukończenia jazdy, dwie fotografie i listy kosztów administracyjnych dla właściwego konta, a następnie napisać oświadczenie. Kilka dni może zdać egzamin.
Egzamin policja drogowa składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.
Pierwszym krokiem jest, aby przejść przez on-line testów komputerowych znajomości przepisów ruchu drogowego. Zawiera on 20 pytań należy odpowiedzieć w ciągu 20 minut, z nie więcej niż dwa błędy. Jeśli pomyślnie zdać egzamin teoretyczny, a następnie przystąpić do części praktycznej, konieczne jest, że można zrobić z trzech prób. Statystyki pokazują, że większość państwowych studenci używają tych sterowników trzy próby. Jeśli nie możesz złożyć egzamin praktyczny na 3 dzień, trzeba ponownie rozpocząć trening. Ale wielu nie wie, że w przypadku awarii, można odzyskać Kurs teoretyczny wielokrotnie.
Jeśli zdali egzaminy teoretyczne i praktyczne oraz płatne usługi do wykonywania prawa jazdy, a następnie po 5-7 dni uzyskać prawo jazdy we Lwowie.

Pomagamy Polakom uzyskać licencję kierowcy expresowo, jak nie będzie trzeba czekać miesiącami.