Юридические услуги для иностранных граждан и компаний, в которых работают иностранные специалисты.
Услуги

Продовження посвідки на тимчасове проживання в Україні

Посвідка на тимчасове проживання – це офіційний документ, який дозволяє іноземному громадянину тимчасове проживання на території Української держави. Це право та підстави на нього регулює та визначає Закон України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства». Дозволяється видача посвідки на тимчасове проживання в державі особам, які досягли 16 років за винятком ситуацій, встановлених Законодавством України. Вона надається на термін 12 місяців, після чого необхідною процедурою є щорічне продовження дії посвідки на місце проживання.

Основними підставами та причинами щодо оформлення тимчасової посвідки на проживання є: працевлаштування в державі, навчання, возз’єднання родини з громадянами України, участь у міжнародних проектах, програмах або заходах, наукова, освітня культурна діяльність тощо.

Посвідка на тимчасове місце проживання в Україні

Для процедури оформлення посвідки на тимчасове проживання перш за все необхідно зібрати пакет документів, який встановлюється залежно від кожного окремого випадку. Обов’язковими документами є:

  • заява згідно зі зразком;
  • підстава оформлення;
  • паспорт;
  • медичний поліс страхування;
  • 4 фотографії;
  • документ-клопотання приймаючої сторони;
  • ідентифікаційний номер.

Підготовлені документи та папери надаються в територіальний орган або в Державну міграційну службу України.

Ми Вам пропонуємо консультацію з будь-яких питань про отримання тимчасової посвідки на проживання в Україні, збір потрібного пакету документів, подання заяви до Державної міграційної служби та оформлення тимчасової посвідки на проживання на території України.

Ми допоможемо Вам оформити та отримати посвідку на проживання в Україні будь-якого типу для іноземних громадян за доступною ціною та в найкоротші терміни!