Посвідка на проживання в Україні громадянам Грузії і Туреччини

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...

Досить часто мешканці Грузії і Туреччини стикаються з необхідністю тривалого проживання на території України. Оскільки одою візи в такому разі не виявляється достатнім, нерезиденти держави претендують на отримання тимчасового або постійного виду на проживання.

Вибір необхідного типу документа залежить від наявного підстави, а також необхідних умов дії документа. Головною відмінністю тимчасового і постійного виду на проживання тривалість терміну його активності. Таким чином, посвідка на постійне проживання в Україні громадянам Грузії і Туреччини безстроковим і не містить обмежень щодо терміну його дії. Посвідка на тимчасове проживання в Україні для громадян Туреччини і Грузії, в свою чергу, потребує щорічного продовження документа по закінченню 12 місяців з моменту його оформлення. Не менш важливим і той аспект, що саме посвідку на постійне проживання для нерезидентів України прирівнює їх в правах до громадян держави.

Для того, щоб оформити документ, перш за все необхідно підтвердження підстави і підготовлений пакет необхідних довідок, паперів і дозволів. Слід зазначити, що перелік документів не фіксованим, а список залежить від причини, на підставі якої і відбувається отримання посвідки на проживання. Таким чином, можна виділити наступні категорії: У разі переїзду на територію України з робочим обставинам необхідна наявність дозволу на працевлаштування; Якщо метою проживання в Україні участь в міжнародних та інтернаціональних проектах, програмах, заходах, то важливо пред’явити реєстраційну картку проекту і запрошення. Для осіб, які прибули на територію України у зв’язку з роботою у філії або підрозділі закордонного підприємства, необхідно мати документи про реєстрацію організації та запрошення для роботи в Україні.

Цей перелік далеко не повним, адже список підстав коригується залежно від конкретного випадку і певної ситуації.

Якщо говорити про вартість і терміни отримання тимчасової посвідки на проживання (або постійної), то перш за все слід зазначити, що вони не раз встановленими. Вони передбачають собою персоналізовану і індивідуальну інформацію для кожного окремого випадку і залежать від деяких факторів. Таким чином, тривалість періоду оформлення документа залежить від переліку підготовлених документів, наявності необхідності в терміновому отриманні посвідки на проживання і від бажаного типу документа. Діапазон цін оформлення посвідки на проживання в Україні коливається виходячи з терміновості отримання документа, типу ВНЖ і інших чинників.

Для того, щоб отримати персоналізовані відповіді на Ваші запитання, зверніться в наш консультаційний центр. Наші фахівці допоможуть Вам розібратися у всіх нюансах процедури оформлення посвідки на проживання в Україні.

Ми допоможемо оформити посвідку на проживання в Україні для громадян Туреччини і Грузії за доступною ціною і в найкоротші терміни!