info@vidnazhitelstvo.com Пн-Пт с 09:00 до 19:00

Депортація іноземців з України

1 балл2 балл3 балл4 балл5 балл (нет рейтинга)
Загрузка...

Зараз Україна, можна сказати, стала деякою «буферної» зоною між країнами ЄС і країнами колишнього СНД. Через кордон збільшується потік нелегальних мігрантів кожного дня. Прорахувати їх кількість стає нереальним завданням. Основна мета — пошуки кращого життя, більш комфортна заробітна плата. А, як Ви знаєте, маршрут до Європейського союзу пролягає через територію України.

На даний момент ситуація стала критичною, через велику кількість іноземних заробітчан, які незаконно перебували або перебувають на території України. Як наслідок — їх потрібно вислати або відправити додому будь-яким способом. Для цього, в нашій країні, як і в багатьох інших країнах існує депортація.

В основному, вплив правоохоронних організацій, що беруть участь в ході контролю, затримання, оформлення і передачі паперів в судовий процес з метою винесення постанови займається міністерство закордонних справ. Майте на увазі, встановити підозру та оскаржити її у вищій інстанції займе дуже багато часу. Набагато простіше оформити дозвіл на працевлаштування іноземця, але також потрібно, щоб з документами був повний порядок.

 Депортація з України:юридична сторона

Даний процес – законний та надає можливість винесення постанови, з мігранта для підготовки судового процесу на не заперечній основі. В результаті, в повній мірі послабиться стягнення і створяться правові наслідки.

Ми намагаємося, щоб дозвіл суду було встановлено відповідно до Законодавства, а ступінь санкції відповідала межі здійсненого злочину. Правові наслідки постанови Вищого органу безпосередньо будуть залежати від санкцій, і надалі надасть можливість, згідно з закінченням конкретного інтервалу періоду, подальше пом’якшення санкцій (скорочення часу депортації), а в окремих випадках досягати постанови суду про надання дозволу на заїзд в державу. Також не слід забувати про інший вихід — дозвіл на імміграцію (залежить від обставин).

Наша мета ніяк не дозволити недотримання прав закордонних городян, які забезпечуються Конституцією України, а крім того інтернаціональними законними актами, які затвердила Україна і взяла на себе обіцянки їх виконувати.

Наши специалисты всегда готовы проконсультировать Вас и ответить на все вопросы.

Мы поможем Вам оформить временный вид на жительство в Украине по доступной цене и в кратчайшие сроки!

Остались вопросы?
Звоните прямо сейчас
Или оставьте свой номер - перезвоним в течении 2-x минут